Wózki dwukołowe

Oferta naszego sklepu dostosowana jest do Państwa potrzeb. Mogą w niej Państwo znaleźć m.in. wysokiej jakości wózki dwukołowe, które znajdują szerokie zastosowanie w hurtowniach, warsztatach, ale też firmach dystrybucyjnych. Popyt na nie występuje w wielu innych miejscach, takich jak: magazyny, zakłady produkcyjne i przemysłowe, sklepy wielkopowierzchniowe czy też obiekty budowlane. Ważne jest to, iż w naszej ofercie znajduje się pełna gama wózków z tej kategorii. Nie będą mieć Państwo problemów m.in. z transportowaniem butli gazowych. Do dyspozycji oddajemy również odpowiednio skonstruowane wózki schodowe.

Wózki dwukołowe - podstawowe zastosowanie oraz ich charakterystyka

Wózki dwukołowe można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, więc jest to całkowicie zależne od zainteresowanych klientów. Przydają się przy:

  • transporcie butli gazowych oraz tlenowych,
  • przewożeniu ciężkich i bardzo wysokich przedmiotów,
  • przewożeniu przedmiotów po schodach, kiedy siła fizyczna okazuje się niewystarczająca.

Takie wózki wspomagają pracę wielu pracowników fizycznych, dlatego nic dziwnego, że pojawiają się w magazynach czy też zakładach produkcyjnych. Są wykonane z metalu, a poza tym cechują się wytrzymałymi kołami i bardzo solidną konstrukcją. Tym samym nie ma problemów z tym, aby przemieszczać wózki po schodach, nawet tych nieco większych. Zaskakują użytkowników swoją praktycznością oraz ergonomicznymi uchwytami. Dzięki temu transport przedmiotów jest znacznie ułatwiony.

wózek do regały magazynowe warszawa

Wózki dwukołowe - dlaczego warto je posiadać oraz na jakie opcje się zdecydować?

Wózki dwukołowe, które znajdują się w naszej ofercie, przypadają do gustu przede wszystkim przedstawicielom firm transportowych. To właśnie tam konieczne jest szybkie oraz wygodne przewożenie bardzo ciężkich przedmiotów. Tym samym w pracy takich firm nie dochodzi do żadnych opóźnień. Chodzi m.in. o sprzęt AGD. W nasze wózki warto wyposażyć również przedsiębiorstwa produkcyjne i duże magazyny. Jednym z przykładów, na który można się zdecydować jest wózek gospodarczy o nazwie "Benek", który przeznaczony jest do transportu butli z gazem propan-butan oraz tlenem. Wózek jest ultra lekki oraz ma stabilną konstrukcję. Na uwagę zasługują w nim solidne kółka oraz skrzynka podręczna, dzięki której z łatwością transportuje się nieco mniejsze przedmioty.

Drugą propozycją, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest tzw. schodówka ap-710.208. Wózek wykonano z aluminium i posiada trójramienne koła w wersji gumowej. Można sobie wybrać jego rozmiar, lecz ważne jest to, iż cechuje się ładownością na poziomie około 200 kilogramów.

Zobacz nową ofertę wózki magazynowe warszawa specjalne ceny !!

W sklepie bmserwis.pl znajdą Państwo również wózek sk-1150. To produkt wykonany z rur stalowanych, które są malowane proszkowo. Konstrukcja oparta jest na kołach, stworzonych z tworzywa sztucznego. Udźwig wózka wynosi w tym przypadku całe 200 kilogramów. Jak widać propozycji jest wiele, dlatego warto uzyskać szczegółową specyfikację techniczną opisywanych wózków, które Państwu oferujemy. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i dokładnie zapoznać się z wszystkimi zawartymi na niej produktami. 

O serwisie

Rodzina i znajomi mówią o Tobie 'złota rączka' lub 'nasz Adam Słodowy'?

Dzieci uważają Cię za realną i chodzącą wersję Boba Budowniczego?

Gdy tylko nie śpisz, to wiercisz, wkręcasz, przycinasz...?

Potrafisz stworzyć coś z niczego i zamienić 'niby-nic' w działające 'coś'?

Ten portal jest dla Ciebie!

Kontakt

kontakt@swiatmajsterkowicza.pl

Galeria