W Lidlu są obecnie dostępne rabaty do 50 proc. na odkurzacz SilverCrest, co oznacza, że można go kupić taniej o 200 zł

Zniżki na ubrania w Lidlu

Od 23 października w sklepach sieci Lidl Polska będą dostępne kurtki zimowe dla całej rodziny. Dla dzieci będą dostępne różne wzory i kolory kurtki za 24,50 zł, zamiast standardowych 49 zł. Dla kobiet będą dostępne eleganckie i ciepłe modele kurtki za 34,50 zł, a dla mężczyzn kurtki pasujące na każdą okazję za 39,50 zł. Oferowane ceny są wynikiem 50% rabatu. Promocyjna oferta zostanie również rozszerzona o ubrania dla kobiet marki Esmara. Od poniedziałku będzie można kupić m.in. pikowane kurtki, bluzy, spodnie dresowe i botki na deszczową jesień z 50% rabatem. Swetry z ażurowym splotem będą dostępne za 19,50 zł.

Zobacz najlepsze okazje: https://ding.pl/biedronka,79

Tanio kupisz coś do domu w Lidlu

Od 23 października dostępny będzie odkurzacz akumulatorowy marki SilverCrest o mocy 300 W i technologii cyklonowej. Jest to bezprzewodowe urządzenie, które świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju wykładzinach dywanowych i twardych podłogach. Można go nabyć w atrakcyjnej cenie 399 zł, co oznacza 200 zł taniej niż cena standardowa. Natomiast w sobotę, 28 października, nabywcy będą mogli skorzystać z takiej samej wysokości obniżki przy zakupie żelazka ze stacją parową SilverCrest o mocy 3000 W. Żelazko posiada ciśnienie około 7 barów, zmienne wyrzuty pary do 140 g/min oraz funkcję prasowania na sucho. Wszystko to dostępne za 299 zł. W ofercie jesiennych hitów cenowych znajdą się również mop parowy, ręczny odkurzacz parowy SilverCrest o mocy 1500 W oraz zestaw do sprzątania spin & clean marki Vileda.

Lidl obniża ceny produktów do sypialni

W dniach od czwartku 26 października do soboty 28 października w sklepach sieci Lidl Polska będzie można kupić wybrane akcesoria do sypialni ze zniżką 50%. W ofercie znajdzie się pościel z polaru marki LIVARNO w czterech zestawach do wyboru i w trzech różnych rozmiarach, których ceny będą się mieścić w przedziale od 44,50 zł do 54,50 zł. Również dostępna będzie pościel z delikatną flanelą w pięciu zestawach, za którą klienci zapłacą tę samą cenę. Ponadto, Lidl Polska będzie oferować nakładki na materac w trzech rozmiarach, których ceny będą wynosić od 59,50 zł do 89,50 zł w promocyjnym przedziale cenowym.

Kalendarz wydarzeń w aplikacji Lidl Plus

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus otrzymają dodatkowe rabaty w wysokości 50%. Po aktywowaniu kuponu w czwartek, 26 października, będą mogli kupić prześcieradło z dżerseju z gumką marki LIVARNO (90-100 x 200 cm) za 12 zł. Kolejnego dnia będą mieli okazję nabyć świeczki Yankee Candle za 15 zł. Natomiast w sobotę, 28 października, dostępne będą zestawy dwóch ręczników frotte (30 x 50 cm) za 5 zł przy użyciu aplikacji Lidl Plus.

O serwisie

Rodzina i znajomi mówią o Tobie 'złota rączka' lub 'nasz Adam Słodowy'?

Dzieci uważają Cię za realną i chodzącą wersję Boba Budowniczego?

Gdy tylko nie śpisz, to wiercisz, wkręcasz, przycinasz...?

Potrafisz stworzyć coś z niczego i zamienić 'niby-nic' w działające 'coś'?

Ten portal jest dla Ciebie!

Kontakt

kontakt@swiatmajsterkowicza.pl

Galeria